giresun-cig-findik-toptan

Hakkımızda

1975’den bu yana perakende ve toptan kuruyemiş sektöründe olan firmamız gerek sektörün dinamikleri gerek sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hareketler ile imalat sanayiine yönelmiş olup,  fındık imalatı girişimlerini 2009 yılında tamamlamış olup 2014 yılında üretim hattının sektörün taleplerini karşılamak adına büyütmesi ile gerek perakende gerekse endüstriyel ürün gruplarına hitap ederek üstün kalite anlayışı ve toptan fındık satışı ile ağırlıklı İstanbul toptan fındık piyasası ihtiyacını karşılamaktadır. Toptan fındık fiyatları alabileceğiniz,  günümüz şartlarına uygun ve teknolojik hamleler ile üretim hattımızın günümüz gerekliliklerine cevap vermesi ile gerek iç pazar gerekse dış pazarlara ürünler pazarlamaktadır. Firmamız, megacenter toptan kuruyemiş firmaları içerisinde yer almakta olup kendi bünyesinde ihtiyaca özel mamul üretimi ile özel isteklere de cevap vermesi bizleri sizler nezdinde başarıya taşıyan unsur olmuştur.
2011
KURULUŞ
550+
MEMNUN MÜŞTERİ
376
AKTİF FİRMA
900 Ton+
KAPASİTE
4+
ÜLKEDE
16+
İLDE

Kavrulmuş Fındık İmalatı Aşamaları

Kavrulmuş fındık silici diye tabir ettiğimiz makinadan geçerek zarları alındıktan sonra kırık eleğinde kırık fındık ayrıştırılarak elevatör yardımı ile seçme bandına ulaşır.

Kaliteli fındık ve yolculuğu

Kavrulmuş fındık içi, kırık fındık elendikten sonra standartlarımız gereği mamule zarar vermemesi ve daha detaylı seçim için manuel seçim yapılarak ekonomik fındık ve hasarlı olan ürünler ayrılır kaliteli fındık ise paketleme alanına giderek üretim hattını tamamlar.