Sık Sorulan Sorular Hakkında

Toptan fındık satışı yaptığımız işletmemizde toptan fındık fiyatları cevapları için takdir edersiniz ki sürekli güncellenmektedir.
Bu nedenden fiyat tekliflerimizi yazılı iletişim hattından veya telefon hatlarımızdan çağrı üzerinden vermekteyiz.

Kaliteli fındık üretimi tüm gayemiz. Bu nedendir ki ürünlerimizi gün aşırı üreterek sizlere en taze haliyle sunmaktayız. Fındık çeşitlerimiz daima taze ve 1.kalite Giresun fındıklarından yapılır. Dilerseniz firmamız hakkımızda sayfasından bizleri daha yakından tanıyabilirsiniz.

Sizlerin iletmiş olduğunuz teklif formunda belirtmeniz durumunda forma istinaden sipariş öncesi ödeme şekli belirtilmelidir. Kabul ettiğimiz ödeme şekilleri ;

  • Nakit
  • Kredi Kartı
  • Mail Order
  • Havale / EFT

Ürünlerimiz 5kg/10kg/25kg/50kg/80kg olmak üzere 5 farklı ambalaj ile paketlenmektedir. Sipariş esnasında belirttiğiniz duruma göre paketleme yapılmaktadır.

Ürünlerimizi tüm Türkiye ve yurtdışı gönderimi yapmaktayız. İstanbul toptan fındık ihtiyaçlarınızda ürünlerimizi kendi araçlarımızla gönderimini sağlamaktayız. Diğer illere ise sizlerin tercihlerine göre ambar veya kargo firmaları ila fiyat teklifinize istinaden ilave nakliye bedeli ile gönderimini sağlamaktayız. Yurtdışı ihraç ürünlerinde ise ürünler yine sizlerin talebi üzerine uçak kargo veya karayolu üzerinden gönderimini korunaklı paletler ile gönderimini sağlamaktayız.